Psychoterapia i pomoc psychologiczna – Zielona Góra

Psychoterapeuta Jakub Bieniecki

Psychoterapeuta Jakub Bieniecki

mgr Jakub Bieniecki – psychoterapeuta certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej.

W latach 2008-2016 kształcił się do zawodu psychoterapeuty w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie, gdzie ukończył podstawowe 4-letnie Studium Psychoterapii Integratywnej. Następnie ukończył trwające 5 lat szkolenie certyfikacyjne – uzyskując finalnie dyplom, oraz certyfikat psychoterapeuty.

Od 2010 roku posiada Rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej (Nr 1/2010) do prowadzenia psychoterapii.
Ukończył wiele szkoleń z zakresu psychoterapii i treningów rozwoju osobistego, m.in.:
– Integratywna Psychoterapia Krótkoterminowa,
– Diagnoza Kliniczna Zaburzeń Psychicznych DSM-IV-TR,
– Integratywna Psychoterapia Depresji,
– Integratywna Psychoterapia Zaburzeń Lękowych,
– Hipnoza w psychoterapii i medycynie. Szkolenie podstawowe i zaawansowane,
– Roczny kurs psychoterapii psychoanalitycznej.

Posiada wieloletnie doświadczenie i sukcesy w pracy terapeutycznej z trudnościami takimi jak: depresja, nerwica (zaburzenia lękowe), zaburzenia jedzenia, kryzys życiowy, trudności w związku (kryzys, zdrada, wypalenie, konflikty), nadużywanie alkoholu i wiele innych.  Pracuje głównie z osobami dorosłymi, ale także z młodzieżą.

Jest członkiem zwyczajnym oraz Wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej i przestrzega jego Kodeksu etyczno-zawodowego.

Poza psychoterapią jego pasją jest wędkarstwo, gotowanie, wypady w góry i do lasu.

W wolnych chwilach prowadzi bloga poświęconego psychoterapii i problemom życia codziennego: www.psycho-fusy.blogspot.com

Wraz z redaktorem Pawłem Ptaszyńskim prowadził na antenie Radia Plus audycję “Psychologika” poświęconą psychoterapii i problemom psychologicznym.

 Powrót do strony głównej